Olejový filtr - MANN-FILTER HU 6011 z Zobrazit větší

Olejový filtr - MANN-FILTER HU 6011 z

MANN-FILTERHU6011z

MANN-FILTER

MANN-FILTER

Nový produkt

K dispozici - viz Doručení/ vyzvednutí

158,-Kč s DPH

vin karoserie

Více informací

Popis:

Vnějżí průměr [mm]55
vnitřní průměr [mm]23
Vnitřní průměr 1 [mm]23
vyska ( v mm )111

Čísla produktu:

MERCEDES-BENZA6221800009
MERCEDES-BENZ6221800009
MERCEDES-BENZ6261840025
MERCEDES-BENZA6261840025
NISSAN1520800Q1G
NISSAN1520900Q0G
NISSAN1520900Q0D
OPEL4420403
OPEL4407115
RENAULT152094543R
RENAULT7701070114
RENAULT152083323R
RENAULT7701478538
VAUXHALL93168068
VAUXHALL95517366
RENAULT TRUCKS7485141087
RENAULT TRUCKS7701478538
BOSCHF026407125
BOSCHP7125
PURFLUXL460
MAHLE FILTEROX3891D
MAHLE FILTEROX3891DECO
MAHLE FILTEROX3891
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1311034
FRAMCH11163ECO
HENGST FILTERE212HD231
SogefiProFA5600ECO
FEBI BILSTEIN37319
SOFIMAS5170PE
AMC FilterNO2210
LAUTRETTEELH4435
JAPANPARTSFOECO119
ALCO FILTERMD703
UFI2517000
FLEETGUARDLF17523
UNIPARTGFE619
SCT GermanySH4081P
ASHIKA10ECO119
MEAT & DORIA14135
NIPPARTSN1311039
BLUE PRINTADW192104
FIL FILTERMLE1571
COOPERSFIAAM FILTERSFA5992ECO
MOTAQUIPLVFL761
MULLER FILTERFOP384
MISFATL134